Ремонт смартфонів Samsung у Дніпрі – сервісний центр RemZona

Ремонт Samsung

Гарантія якості до 24 місяців

У сервісному центрі Ремзона працює команда сертифікованих майстрів та інженерів, здатних впоратися з ремонтом смартфонів будь-якої складності. Технічне оснащення офісу сервісного центру з ремонту телефонів Samsung, налагоджені зв’язки з перевіреними постачальниками, оригінальні деталі Samsung, які надходять на власний склад, і відповідальний підхід до роботи співробітників – усе це є запорукою оперативного вирішення проблем.

Бажаєте отримати консультацію?

 • Діагностика смартфона Samsung
 • Заміна корпусу, матриці, тачскріна, скла, модуля, дисплея, тача та екрана у телефоні Samsung
 • Відновлення підсвічування телефону Samsung
 • Перепаювання мікросхем та шлейфів телефонів Samsung
 • Оновлення прошивки, програмного забезпечення телефону Samsung
 • Зняття коду захисту, графічного ключа на телефоні Samsung
 • Заміна роз'єму зарядки телефону Samsung
 • І багато іншого
Замовити дзвінок

Форма зворотного дзвінка  Виберіть модель samsung

  Скільки коштує ремонт екрана Samsung Galaxy?

  У нашому сервісному центрі Remzona відремонтували понад 25 353 пристроїв. Ми – команда перевірених фахівців і техніків, які мають великий досвід ремонту пристроїв Samsung Galaxy.

  Наявність тріснутого екрана телефону може бути неймовірно неприємною і потенційно небезпечною, якщо ви продовжуєте використовувати свій пристрій Samsung Galaxy у його поточному стані.

  Наші послуги з ремонту екранів Samsung доступні для широкого кола пристроїв Samsung Galaxy. Ми можемо виконати ремонт екрана або ремонт битого скла у той самий день. Щоб отримати додаткову інформацію про те, як швидко ми можемо полагодити ваш пристрій, зателефонуйте нашому менеджеру.

  Як наш сервіс може вам допомогти?

  Сервісний центр RemZona стежить за якістю виконуваних робіт. Детальніше про наші відгуки можна прочитати тут. Наш ремонт допоміг незліченній кількості власників Samsung Galaxy, які мали розбите скло або пошкодження РК-екрана.

  Ми пропонуємо річну гарантію на всі роботи, які виконаємо на вашому пристрої Samsung Galaxy, незалежно від того, наскільки великий чи малий ремонт. Ми хочемо допомогти повернути вашому пристрою його початковий вигляд без будь-яких додаткових ускладнень у майбутньому. А ще хочемо позбавити вас від ймовірних проблем з вашим телефоном на довгий час.

  Якщо на ваш пристрій Samsung Galaxy впливають:

  • Тріснуте скло
  • Лінії на дисплеї
  • Чорнильні плями на дисплеї
  • Пошкоджений РК-екран

  То наш ремонт може вам допомогти.

  Бажаєте дізнатися більше про наші послуги з ремонту розбитого скла та РК-екранів Samsung Galaxy? Тоді зв’яжіться з нами вже сьогодні.

  Окрім того, ви можете раніше записатися на прийом та відвідати нас. Також доступні експрес-послуги, тобто ваш пристрій може бути повністю відремонтований і готовий до роботи через півгодини.

  Замовити зворотний дзвінок

   Замовити зворотний дзвінок
   Оставить заявку

    Замовити зворотний дзвінок
    Make an Appointment
     Рассчетная цена ремонта (грн):