Ремонт смартфонів Apple iPhone

Ремонт iPhone за 30 хв

Наша адреса: проспект Гагаріна, 100

Привіт! Якщо Ви на цій сторінці, то це означає, що у Вас є iPhone, який, найімовірніше, потребує обслуговування або ремонту. Ви можете ознайомитися з нашим прайс-листом, де ми зібрали найпоширеніші поломки, але рекомендуємо відразу дзвонити до нашого менеджера, щоб отримати консультацію та швидке вирішення проблеми.

Наші основні переваги: гарантія на ремонтні роботи від 1 до 12 місяців та швидкість роботи – від 20 хвилин до 2-х  робочих днів (складні ремонти).

 • Заміна скла екрана на Айфоні
 • Заміна модуля дисплея у зборі
 • Встановлення нового акумулятора
 • Заміна скла задньої панелі
 • Ремонт роз'єму зарядки
 • Відновлення iPhone після води
 • Ремонт бездротових модулів (Wi-Fi, Bluetooth тощо)
 • Відновлення звуку на телефоні
 • Ремонт задньої та передньої камери
 • Встановлення нового корпусу
 • Заміна кнопки включення, гучності, Home
 • Заміна датчика наближення
 • Заміна системної плати
Отримати швидку консультацію

Отримати швидку консультацію  Вибрати ваш пристрій

  Найпопулярніші види ремонту iPhone

  RemZona – це надійні фахівці з технічного обслуговування, що пропонують терміновий ремонт iPhone, заміну батареї та ряд інших послуг з ремонту гаджетів. Оскільки реставрація екрану iPhone виконується за 30 хвилин, можна почекати в магазині або залишити смартфон і повернутися пізніше.

  Наші досвідчені фахівці виконують ремонт, незалежно від проблеми. Існує п’ять найпоширеніших поломок, які RemZona допоможе вирішити:

  1. Тріснуті або пошкоджені екрани;
  2. Порт зарядки – популярна причина звернення. Ця деталь телефону схильна до зносу, оскільки використовується мінімум один раз на день або частіше;
  3. Crashed System. Люди використовують смартфони, як додатковий комп’ютер, для доступу до Інтернету, електронної пошти та для завантаження контенту. Згодом смартфон глючить та зависаєте. Причина тому – віруси чи непрацездатність материнської плати. Для відновлення плати потрібно замовити деталь і провести ремонт зламаного елемента;
  4. Полагодження кнопок;
  5. Пролиття води. Люди беруть телефони із собою практично всюди, і зрозуміло, є ймовірність, що гаджет опиниться в унітазі або зануриться у ванну. У 90% ситуацій без майстра неможливо відновити девайс після контакту з водою. Але за допомогою РемЗони ви збережете файли та інший контент, а також реанімуєте втоплений гаджет, усунувши завдані збитки від вологи.

  Будьте впевнені, що деталі, які ми використовуємо, мають сертифікат якості і доступну вартість, а ще ми надаємо гарантію на проведену роботу.

  Повністю розбитий або тріснутий екран

  Коли екран повністю розбився, візьміть шматок прозорої пакувальної стрічки та обмотайте пристрій. Якщо ж немає тріщин, пропускайте цей крок і починайте тестувати вплив пошкоджень на експлуатацію пристрою (чи працює FaceId, TouchId, чи вмикається передня камера).

  На основі самостійної перевірки девайса та отриманих висновків вирішіть, чи потрібно замінити дисплей. Врахуйте, що офіційна гарантія Apple на фізичні та механічні пошкодження не поширюється. Якщо відповідь позитивна — рекомендуємо звернутися до СЦ RemZona у Дніпрі.

  Крім описаної вище неприємної ситуації, при падінні на нових моделях Apple страждає і задня панель. Без цілісного корпусу є ризик пошкодити внутрішні компоненти Айфона. Єдиний спосіб виправити проблему – звернутися до фахівця. Відтермінування реставрації призведе до подальшого пошкодження мобільного телефона.

  0-2

  Проблеми з акумулятором

  iPhone-Bad-Battery-

  Несправність батареї входить до ТОП-10 звернень у сервіс. Хоч батареї є розхідними матеріалами, і з часом у них зменшується ємність, та у 3 із 5 випадків причина не в ній, а в додатках або зарядному пристрої.

  iOS 13 надає низку інструментів, які допоможуть діагностувати проблему з гальванічним елементом. Розглянемо, як це застосувати на практиці.

  Перше, що потрібно перевірити, це стан батареї. Для цього зайдіть в Налаштування> Акумулятор> Стан. Якщо у вікні відображається «Максимальна ємність більше 80%», а «Пікова продуктивність» показує «Ваша батарея в даний час підтримує нормальну пікову продуктивність», то все добре. В іншому випадку подумайте про заміну батареї.

  Програма фіксує час заряду, і це корисний діагностичний інструмент. Перейдіть в Налаштування> Акумулятор, там побачите діаграму «Рівень заряду». Відштовхуючись від цих даних, ви зрозумієте, чи відбувається заряд, і чи справний зарядний пристрій. При поломці – оригінальний блок і кабель замовляйте по телефону, вказаному на сайті.

  Зверніться до майстерні для діагностики акумулятора. Самостійні спроби ремонту спричинять втрату даних та “смерть” пристрою.

  Переваги ремонту техніки Apple в RemZona

  Сервісний центр надає послуги з відновлення Макбуків і смартфонів у Дніпрі.

  РемЗона має все необхідне для здійснення послуг:

  • оригінальні деталі та комплектуючі;
  • оптимальна ціна на ремонт техніки Епл і телефонів на андроїді;
  • професійне обладнання останнього покоління;
  • майстри, які відновили понад 1000 гаджетів Apple.

  Замовити аксесуари та отримати консультацію майстра можна за номером телефону: +38(073) 000 27 09 з понеділка по п’ятницю в робочий час.

   Замовити зворотний дзвінок
   Оставить заявку

    Замовити зворотний дзвінок
    Make an Appointment
     Рассчетная цена ремонта (грн):