Ремонт мобільних телефонів

Ремонт телефонів за 30 хвилин

Гарантія від 24 місяців

Привіт! Якщо Ви на цій сторінці, то, ймовірно, у Вас є телефон на Android, який, мабуть, потребує обслуговування або ремонту.

Ознайомтеся з прайс-листом, де ми зібрали найпоширеніші поломки на кожну модель.

Наші основні переваги – це гарантія та швидкість роботи.

Орієнтовний час ремонту: простий – від 30 хвилин, складний – від 1 дня.

 • Заміна екрана
 • Заміна тачскріна
 • Очистка динаміків від пилу та бруду
 • Діагностика
 • Заміна батареї
ПЕРЕДЗВОНИТИ МЕНІ

ПЕРЕДЗВОНИТИ МЕНІ

  Замовити зворотний дзвінок
  прайс-лист

  Ремонт телефонів

  RemZona спеціалізується на ремонті стільникових телефонів і екранів. Ми не вважаємо, що тріснутий дисплей або батарея, що вийшла з ладу, повинні зіпсувати вам день. Смартфони пов’язують людину з рештою світу, і життя без цієї ланки стає проблемним. Принесіть пристрій у сервісний центр і спеціалісти відновлять його.

  Ремонт мобілки починається з безкоштовного діагностичного обстеження, щоб відшукати причину поломки. Діагностика потрібна, якщо проблема з пристроєм невідома. Незалежно від того, що потрібно зробити: замінити екран, РК-дисплей, пройти діагностику чи очистити контакти і шлейфи від пошкодження водою – будьте впевнені, що з пристроєм акуратно поводитимуться гуру в галузі гаджетів.

  Для наших фахівців немає значення, якого бренду ви принесете до нас пристрій: Samsung, Apple, Sony, LG чи інший, тому що ми якісно відремонтуємо будь-який гаджет.

  Які проблеми виникають із телефонами на Android

  Будемо відвертими, Android не ідеальний. Ось поширені проблеми, з якими стикаються власники Android. RemZona допоможе їх усунути протягом дня:
  migliori-smartphone-sotto-300-euro-min
  1. Користувачі скаржаться на час автономної роботи смартфонів. Оптимальний спосіб продовжити заряд батареї смартфона – це змінити розташування та налаштування яскравості. Такі мобілки як Galaxy S5 і вище включають додаткові режими економії заряду батареї. Якщо обладнання функціонує 2-3 години, допоможе заміна акумулятора.
  2. Механічні пошкодження – розбитий дисплей, зламався корпус. Тріщина розміром у піксель покриє екран із часом. Ремонт екрану – це робота, яку варто доручати кваліфікованому сервісу. Якщо під час встановлення буде використовуватись не оригінальна деталь, телефон не зможе працювати на повну потужність.
  3. Зависання. Іноді апарат висне, причиною бувають проблеми з обчислювальною потужністю та пам’яттю. Для початку рекомендуємо вимкнути програми, що функціонують у фоновому режимі. Якщо такий метод не вирішив гальмування, то зверніться за допомогою.
  4. Перегрів. Тривале використання, перегляд відео та деякі функції викликають перегрів апарата. Через рівень нагрівання вибухають телефони, а також висока температура впливає на появу тріщин на скляних елементах.
  5. Не працює роз’єм заряджання. Немає нічого гіршого, ніж коли неможливо зарядити девайс. Несправність вирішується в сервісі протягом однієї години за прийнятною вартістю.
  6. Низька гучність динаміка чи відсутність звуку. Налагодити чутність співрозмовника під час розмови допоможуть: заміна деталей, чищення контактів, встановлення шлейфу. Визначити подальшу тактику реставрації допоможе первинний огляд гаджета майстром.
  7. Проблеми з мікрофоном. Сучасні пристрої оснащені двома-трьома звукозаписними елементами: для розмови та запису відео. Комплектуюче перестає коректно виконувати функцію при попаданні вологи, після удару, згоранні мікросхеми аудіокодеку та програмного збою.
  8. Довгий відгук сенсора або поломка тачскріна. Причини: падіння з висоти, розрив контактів материнської плати, непрацездатність touch screen та потрапляння води.

  Перераховані вище проблеми усуваються в майстерні Remzona у найкоротші терміни та з використанням якісних деталей.

  Переваги ремонту техніки в Remzona

  РемЗона – сервіс із передовим обладнанням, який подарує друге життя зламаному ноутбуку, відновить втрачену інформацію та відремонтує смартфон.

  Віддаючи на відновлення смартфон сервісу РемЗона, ви вибираєте:

  1. Працівників, які полагодили 1000 мобілок.
  2. Ремонт протягом 24 годин та можливість зменшити очікування при виборі послуги “прискорений ремонт”.
  3. Антикризову ціну обслуговування.
  4. Гарантію від 1 до 12 місяців.
  5. Замовлення комплектуючих цієї ж доби.

  Майстерня РемЗона у Дніпрі відкрита для клієнтів з понеділка по п’ятницю. Замовити послугу зі знижкою 10% можна на сайті, залишивши заявку.

   Замовити зворотний дзвінок
   Оставить заявку

    Замовити зворотний дзвінок
    Make an Appointment
     Рассчетная цена ремонта (грн):