Поради та питання, що часто ставляться

Нижче наведені питання, які часто виникають у клієнтів, перше питання є найпоширенішим.

Способи уникнути дорогого відновлення даних

Зробіть резервну копію файлів, щоб уникнути дорогого відновлення даних. Щороку багато людей втрачають важливі файли внаслідок збою жорсткого диска. Ці файли включають фотографії, відео, документи тощо.

Read More

Найкраще антивірусне програмне забезпечення для ПК, Windows та Mac - погляд комп'ютерних техніків

Найкраще антивірусне програмне забезпечення для ПК з точки зору комп’ютерних техніків Ми протестували та порівняли найкраще антивірусне програмне забезпечення для ПК та Mac.

Read More

Методи відновлення даних із жорсткого диска

Отже, які методи відновлення даних? Компанія Computer Fixperts, що займається відновленням даних у Брісбені, описує в цій статті безліч доступних методів відновлення даних.

Read More

Часто задавані питання

Скільки часу займе ремонт / обслуговування?

Ми усуваємо більшість несправностей протягом 2-3 днів, ми також пропонуємо 24-годинне пріоритетне обслуговування (за наявності запчастин, якщо це необхідно). Якщо нам потрібно замовити деталі, ми можемо отримати їх наступного дня. Ми розуміємо, як важко може бути без вашого комп’ютера, і ми завжди намагаємося повернути його вам якнайшвидше.

Скільки мені обійдеться мій ремонт

Ми завжди запропонуємо вам фіксовану ціну за ремонт, наприклад, якщо ваш ноутбук потребує заміни екрану, ми повідомимо вам загальну вартість роботи перед початком. Якщо нам потрібно спочатку діагностувати несправність, за роботу, від якої відмовляються, Ми беремо 450 гривень за діагностику. Якщо ви продовжуєте ремонт, то діагностика безкоштовна. Ми не хочемо, щоб у вас були неприємні сюрпризи; ми хочемо, щоб ви точно знали, скільки коштуватиме ваш ремонт, перш ніж ми закінчимо роботу.

Чому я маю хотіти ремонтувати свій пристрій у вашому сервісному сервісі RemZona?

Надання персонального обслуговування є вершиною нашого списку; ви говоритимете безпосередньо з людиною, яка працює за вашим комп’ютером, щоб ви могли докладно пояснити ситуацію. Виконуємо капітальний ремонт швидко, нічого не відправляємо до сервісних центрів і не ставимо на ремонт 5+ днів. Ми не беремо передоплату, ви платите за роботу тільки після того, як її буде виконано і ви нею задоволені.

Ми беремо передоплату тільки в тому випадку, якщо ви не хочете залишати пристрій у нас, поки чекаєте на запчастини.

Чи можете ви замінити тріснулий/ушкоджений екран ноутбука?

Безперечно, ми постійно ремонтуємо екрани ноутбуків, і це набагато дешевше, ніж покупка нового ноутбука. Зв’яжіться з нами, щоб швидко розрахувати вартість, ми маємо більшість екранів для ноутбуків на складі, і ми зазвичай можемо замінити ваш екран в той же день!

Я турбуюся про свої дані, чи це безпечно?

Ми завжди будемо піклуватися про ваші дані. Ми дотримуємося Закону про захист даних, і будь-які дані, які ми маємо, є суворо конфіденційними. Ми співпрацюємо з низкою місцевих підприємств, включаючи адвокатів та великі магазини, і розуміємо, наскільки важливими є особисті дані. Будь-які дані клієнтів, які зберігаються завжди захищені паролем і в зашифрованому форматі. Ми завжди рекомендуємо, якщо це можливо, зробити резервну копію будь-яких даних на вашому комп’ютері перед виконанням будь-якої роботи, і ми можемо обговорити з вами будь-які варіанти резервного копіювання, якщо це необхідно.

Оставить заявку

    Замовити зворотний дзвінок
    Make an Appointment
      Рассчетная цена ремонта (грн):